E-ARCHIWUM - tradycyjne archiwum dostępne online

E-Archiwum to usługa bardzo przydatna firmom generującym znaczne ilości dokumentów, których trzymanie w tradycyjnych archiwach wymaga dużych powierzchni magazynowych i nakładów związanych z utrzymaniem takich pomieszczeń. Dodatkowo dokumenty papierowe mogą ulec zniszczeniu w wyniku nieporządanych wydarzeń (np. zalania, kradzieży)

W dobie coraz szybszych łącz internetowych dostęp do Elektronicznego Archiwum możliwy jest praktycznie z każdego miejsca na Ziemi. Takie nowoczesne Archiwum dostępne jest 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku. Dodatkowym atutem takiego Archiwum jest możliwość szybkiego odszukania dowolnego dokumentu nie ruszając się z przed komputera, co pozwala znacznie ograniczyć czas i wysiłek potrzebny do tradycyjnych poszukiwań dokumentów.

Jako firma z branży IT, zapewniamy profesjonalne podejście do klienta i pełną elastyczność w projektowaniu E-Archiwum dostosowanego do potrzeb klienta.

Nad bezpieczeństwem danych zgromadzonych w takim Archiwum czuwają specjalne algorytmy uwierzytelniające, firewalle (sprzętowe i programowe) oraz ściśle określona procedura dostępu do konta w E-Archiwum. W sprawach bezpieczeństwa od samego początku kontakt klienta z opiekunem jest monitorowany, a wszystkie czynności wykonywane zarówno przez klienta, jak i przez opiekuna są rejestrowane przez system.

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania prosimy o kontakt